1xBit alkalmazás

    Minden, amit az 1xBit mobilalkalmazásról tudni kell. Töltse le az 1xBit alkalmazást Android és iOS eszközökre.
    1xBit alkalmazás

    1xBit alkalmazás

    Az 1xBit alkalmazás hozzáférést biztosít a mobilfelhasználók számára a sportfogadáshoz, a kaszinóhoz, a fiókfunkciókhoz és a támogatott élő közvetítési lehetőségekhez.

    • Platformok: Android és iOS
    • Termékek: Sportfogadás és kaszinó
    • Promóciós kód: NEWBONUS
    • Fizetések: Bitcoin és más támogatott kriptovaluták
    • Élő fogadás: Elérhető
    • Élő közvetítés: Kiválasztott eseményeken érhető el

    Hogyan töltsd le az 1xBit alkalmazást?

    A jelenlegi 1xBit alkalmazás a hivatalos 1xBit weboldalon keresztül érhető el.

    A mobil letöltési lehetőségek megkereséséhez:

    • Látogasson el 1xBit oldalára a használni kívánt mobileszközzel.
    • Nyissa meg a weboldal mobilalkalmazás vagy okostelefon-részlegét.
    • Válaszd ki az eszközödhöz elérhető Android vagy iOS opciót.
    • Kövesse a képernyőn megjelenő letöltési és telepítési utasításokat.

    A pontos folyamat operációs rendszerenként eltérő lehet, és változhat, ahogy az 1xBit frissíti mobil termékeit.

    A játékosoknak a hivatalos 1xBit weboldalt kell használniuk, ahelyett, hogy ismeretlen harmadik féltől származó telepítőfájlokat töltenének le.

    1xBit alkalmazás Androidra

    Az Android-felhasználók a hivatalos weboldalon keresztül férhetnek hozzá az aktuális 1xBit Android letöltési lehetőséghez.

    Az aktuális telepítési módtól függően előfordulhat, hogy az eszköz kérni fogja a telepítés jóváhagyását vagy a biztonsági beállítások módosítását az alkalmazás telepítése előtt.

    Kizárólag az 1xBit hivatalos weboldalán található telepítési utasításokat kövesse.

    A telepítés után jelentkezzen be meglévő 1xBit fiókadataival, vagy regisztráljon új fiókot.

    1xBit alkalmazás iOS-re

    1xBit mobil opciót is kínál iOS felhasználók számára.

    Látogassa meg a hivatalos 1xBit weboldalt iPhone vagy iPad készülékével, és kövesse az iOS eszközökre vonatkozó aktuális utasításokat.

    Az elérhetőség és a telepítési módok változhatnak, ezért a régebbi letöltési útmutatók helyett az 1xBit által megjelenített utasításokat használja.

    Mit tehetek az 1xBit alkalmazásban?

    Az alkalmazás mobil hozzáférést biztosít a fő 1xBit termékekhez és fiókfunkciókhoz.

    Ezek közé tartoznak:

    • Sportfogadás
    • Élő fogadás és élő közvetítés
    • Nyerőgépek
    • Élő kaszinójátékok
    • Asztali játékok
    • Crash és más instant játékok
    • Befizetések és kifizetések
    • Promóciók
    • Fiókkezelés
    • Ügyfélszolgálat

    Az elérhető funkciók eszköztől, helyszíntől és fiók állapotától függően változhatnak.

    1xBit alkalmazás promóciós kód

    Az új ügyfelek regisztrációkor megadhatják a NEWBONUS promóciós kódot.

    A jogosult játékosok hozzáférhetnek az aktuális üdvözlőcsomaghoz, amely akár 7 BTC bónuszalapot, valamint akár 250 ingyenes pörgetést is tartalmaz az első négy jogosult befizetésük során.

    A minimális befizetés 1 mBTC vagy azzal egyenértékű összeg.

    Ugyanaz a regisztrációs promóciós kód használható, akár asztali számítógépen, akár mobilon regisztrálsz.

    A teljes befizetésenkénti ajánlatért és az aktuális feltételekért tekintse meg dedikált ajánlatunkat. 1xBit promóciós kód útmutató (utolsó ellenőrzés és frissítés: október 2026 ).

    Regisztráció mobilon

    Ha még nincs fiókod, a regisztrációt mobilon is elvégezheted.

    • Nyisd meg a hivatalos 1xBit weboldalt az eszközödön.
    • Válassza a Regisztráció lehetőséget.
    • Töltse ki a szükséges fiókadatokat.
    • Írd be az ÚJBÓNUSZ kódot a promóciós vagy ajánlási kód mezőbe.
    • Regisztráció befejezése.
    • Kövesd az eszközödre vonatkozó aktuális alkalmazásletöltési utasításokat.

    A számlanyitásról részletes információkat az 1xBit regisztrációs útmutatójában talál.

    1xBit Kaszinó mobilon

    A kaszinófelhasználók mobileszközökön keresztül is hozzáférhetnek az 1xBit játékokhoz.

    Az elérhető katalógus a következőket tartalmazhatja:

    • Nyerőgépek
    • Élő kaszinójátékok
    • Asztali játékok
    • Póker stílusú játékok
    • Összeomló és azonnali játékok

    Az egyes játékok kompatibilitása eszközönként és szolgáltatónként eltérő lehet.

    További információkért elolvashatod az 1xBit Kaszinó és az 1xBit Nyerőgépek útmutatóinkat.

    1xBit alkalmazás sportfogadás

    A mobil sportfogadási oldal hozzáférést biztosít mind a mérkőzés előtti, mind az élő fogadáshoz.

    A választható sportok közé tartozik a foci, tenisz, kosárlabda, jégkorong, baseball, amerikai foci és az e-sport.

    Az események és a fogadási piacok száma a menetrendnek megfelelően változik.

    1xBit alkalmazás élő közvetítés

    A sportfogadó oldalon egyes sportesemények élő közvetítést is tartalmaznak.

    Amennyiben elérhető közvetítés, az a vonatkozó élő vagy élő fogadási esemény mellett jelenhet meg.

    A közvetítés elérhetősége olyan tényezőktől függ, mint a sport, az esemény, a fiók állapota és a felhasználó tartózkodási helye, így nem minden élő fogadási esemény tartalmaz feltétlenül közvetítést.

    Az élő osztós kaszinójátékok élő videóközvetítéseket is használnak a játék részeként.

    Befizetések és kifizetések az 1xBit alkalmazásban

    Az 1xBit elsősorban kriptovalutás fizetéseket támogat.

    A Bitcoin számos más támogatott digitális valuta mellett elérhető.

    A mobilfelhasználók a számlafizetési részlegen keresztül befizetéseket és kifizetéseket kérhetnek a jelenleg elérhető lehetőségek segítségével.

    A tranzakciós idők a blokklánc-megerősítésektől, a hálózati feltételektől, a számlaellenőrzésektől és az operátori feldolgozástól függően változhatnak.

    1xBit alkalmazás ügyfélszolgálat

    Az ügyfélszolgálat az 1xBit mobil szolgáltatásán keresztül érhető el.

    A regisztrációval, fizetésekkel, bónuszokkal vagy a fiókhozzáféréssel kapcsolatos kérdéseivel forduljon a fiókjában vagy az 1xBit weboldalán található hivatalos támogatási csatornákhoz.

    Kerülje a fiókadatok vagy dokumentumok nem hivatalos harmadik féltől származó csatornákon keresztüli küldését.

    1xBit alkalmazás – GYIK

    • Van az 1xBitnek alkalmazása?

      Igen. Az 1xBit jelenleg mobilalkalmazás-opciókat kínál Android és iOS felhasználók számára.

    • Hogyan tudom letölteni az 1xBit alkalmazást?

      Látogass el a hivatalos 1xBit weboldalra mobileszközödön, nyisd meg az alkalmazást vagy okostelefont, és kövesd az Android vagy iOS utasításait.

    • Mi az 1xBit alkalmazás promóciós kódja?

      A jelenlegi promóciós kód NEWBONUS.

    • Mobiltelefonon is lehet regisztrálni?

      Igen. Az új felhasználók regisztrálhatnak a mobil weboldalon keresztül, és a regisztrációs folyamat során NEWBONUS-t adhatnak meg.

    • Fogadhatok sporteseményekre az 1xBit alkalmazással?

      Igen. A mobil szolgáltatás hozzáférést biztosít a mérkőzés előtti és élő sportfogadáshoz.

    • Játszhatok kaszinójátékokat mobilon?

      Igen. A mobilfelhasználók hozzáférhetnek nyerőgépekhez, élő kaszinójátékokhoz és más támogatott kaszinótermékekhez.

    • Van élő közvetítés az 1xBit alkalmazásban?

      Bizonyos sportesemények élő közvetítést is tartalmazhatnak. Az elérhetőség az eseménytől, a fióktól és a helyszíntől függ.